Apie mus

Mūsų kompanija vykdo ąžuolinių statinių, pirties reikmenų, sodo ir daržo technikos, įrankių bei įrenginių pardavimą, konsultacijas, aptarnavimą. Pas mus Jūs rasite tik patikrintą ir patikimą produkciją. Mūsų meistrų rankomis sukurta produkcija atitinka aukščiausiam kokybės standartui. Mes gaminam statines gėrimams, kubilus rauginimui, ąsočius, bokalus, padėklus, pirties reikmenis ir daug kitų gaminių iš ąžuolo. Mūsų mediena kruopščiai atrenkama.  Gaminant statines ir kitą produkciją nenaudojami klijai ar kitos chemines medžiagos, taigi tai 100% natūralūs gaminiai.

Gaminiai išsiskiria savo kokybe ir ilgaamžiškumumodernia išvaizda ir giliomis tradicijomis.

Prieš pradedant gaminti statines, mes kruopščiai atrenkame žaliavą. Ąžuolo kamienai yra ne jaunesni kaip 80 metų, ąžuolas kertamas TIK žiemą. Kamienai ne iš karto naudojami gamybai, pirmiausiai medis yra nurūgštinamas nuo 2,5 iki 3 metų ir tik po to yra suskaldytas į norimo ilgio gabalus išilgai pluošto.

Užsakymą pristatysime ir įteiksime į rankas bet kur Lietuvoje. Siekdami įrodyti, jog esame patikimas ir sąžiningas partneris, už prekes siūlome atsiskaityti tik kurjeriui pristačius.

Pagarbiai,
Jūsų asmeninis konsultantas – Ecoakadis